Z archiwum Bachora: Jak zaszpanować dzieckiem w mediach społecznościowych?

Monetyzujemy!
5 minut czytania
2275
0
Madame de Bachory
Madame de Bachory
20 lipca 2017
Reklamy

Czasem bachor się naprawdę przydaje. Na twoich kontach w społecznościówkach tylko pustka i echo? Wykorzystaj bachora do zdobycia nowych lajków i folołersów!

Powiedzmy sobie szczerze: bachor nas wnerwia, ale to nie powód, by nie wydawać na niego większości zarobionych pieniędzy. W końcu chodzi o to żeby dobrze się prezentował na zdjęciach wrzuconych na fejsbuka i żeby znajomi chętnie je lajkowali. Innych uzasadnień nie ma, bo przecież bachor i tak usmaruje, podrze, zniszczy, zgubi i zapomni wszystko co mu dasz.

Outfit jest ważny!

To podstawa – tu nie można przesadzić. Grunt, żeby rzucał się w oczy i był zgodny z aktualnymi wytycznymi. Dla pewności sprawdź w najnowszym numerze darmowej gazety miejskiej, co teraz się nosi i kup to samo tylko w mniejszych rozmiarach – bachor wciąż jest jakiś taki niewymiarowy!

Polecamy customizowane buty Nike, dziecięce Ray-Bany i ciuszki z logo Lacoste i Hilfigera. Do tego dorzućmy jakieś fajne dodatki – zawadiacki kapelusik z H&M, torebkę z Zary i może jakiś designerski akcencik: ręcznie robione korale albo zamówiony w sieci tiszert z logo zespołu lub Darthem Vaderem.

Outfit ma być słitaśny albo markowy – nie ma innej opcji

Postaw na kreatywne zajęcia

Kiedy bachor jest mały koniecznie uczęszczaj z nim na warsztaty chustowe, niech się  gówniarz przyzwyczaja, że życie to nie zabawa – słowo warsztat słusznie powinno mu się skojarzyć z ciężką tyrką. Bo potem będą warsztaty teatralne, muzyczne z elementami dramy, animacji, rysunku, designu, origami, malowania stopami i stenografii. W międzyczasie poranek w kinie, czytanie bajek, basen, nauka tenisa i jazdy na nartach (symultanicznie), klub twórczej zabawy, akademia talentów i wyspa twórczej edukacji.

Jeśli nasz bachor przeżyje to wszystko, to czekające go jeszcze kilkanaście lat edukacji szkolnej spłynie po nim jak po psie.

Zaaranżuj odpowiedni plan zdjęciowy

Bachor jaki jest, każdy widzi, ważniejsze więc na jakim tle go pokażemy. Jeśli w grę wchodzi wersja outdoorowa to najlepiej wybrać się zagranicę. Tokio, Nowy Jork albo Kuala Lumpur sprawdzą się znakomicie. Inna możliwość plenerowa to podczas uprawiania sportu – zamiast banalnych nart na lodowcu radzimy skoki spadochronowe lub samotny rejs katamaranem dookoła świata.

Jeśli chcemy ująć bachora we wnętrzu ważne jest, by było odpowiednio dizajnerskie. W tym celu proponujemy wyposażyć pokój bachora w kolorowe meble o dziwnych kształtach za co najmniej siedem koła od sztuki. Sztuka jest bezcenna.

Drewniany samochodzik, wystrugany przez ślepego mnicha o zachodzie słońca – taka zabawka MOŻE ujdzie…

Zwróć uwagę na zabawki

Najlepiej pójść w ekologię. Zabawki tylko drewniane, wykonane ręcznie, najlepiej przez jakiegoś dizajnera, który ma zajebistą stronkę w internecie i będziecie go mogli od razu podlinkować. Żadnego plastiku z hipermarketu – szanujcie się! Poza tym tylko ekozabawki pasują do dizajnerskich mebli w pokoju waszego bachora. Nie szkodzi, że i tak je popsuje, obleje sokiem i oblepi smarkami – na zdjęciach tego prawie nie widać.

Gadżety to konieczność

Czy twój bachor ma już iPada? Jeśli nie, to ten tekst nie jest w ogóle dla ciebie. Idź stąd!

Madame de Bachory
Madame de Bachory
Detoks lukrowy, odczulanie na fasolinki, pierwsza pomoc w beznadziejnym rodzicielstwie - to moje motto, a referencje? Kobieta stara, przemądrzała i dość intensywnie doświadczana przez bachory (wiek różny). Jeśli nasuwa Wam to skojarzenie z legendarnym magazynem dla beznadziejnych rodziców "BACHOR", to niech nasuwa dalej.
AUTOR

Zaprenumeruj newsletter

Melon i Skwarski w Twojej skrzynce pocztowej.
Najciekawsze artykuły Igimag.pl raz na dwa tygodnie.

Zapoznałem(-am) się z treścią polityka prywatności i akceptuję.