Uwaga, uwaga! Konkurs! Wygraj kubki z Muminkami od Igimag.pl

Czekamy!
5 minut czytania
2627
0
Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
16 grudnia 2017

Grudzień to czas prezentów. Tym razem nie chcemy Wam doradzać, co i komu kupić, ale obdarować Was upominkami, które uprzyjemnią czekanie na wiosnę! W redakcyjnej szafie niecierpliwią się już trochę fantastyczne kubki z Muminkami! Do kogo trafią?

Postanowiliśmy zorganizować okołoświąteczny konkurs – w końcu każdy lubi dostawać prezenty. Kubki z Muminkami ucieszą zapewne niejednego fana tych sympatycznych stworków. Spróbujecie swoich sił?

Nie będziemy oszukiwać (bo nigdy tego nie robimy), kubki to nagrody w konkursie. Na czym polega konkurs? Wystarczy zabawić się w suflera i uzupełnić dymek na rysunku Marka Skwarskiego, który znajdziecie poniżej. Gotową pracę wysyłacie na adres muminki@igimag.pl.

(Pewnie zawsze się zastanawialiście, jak wygląda dół Ufola!)

I już. My to zbieramy, czytamy, tarzamy się ze śmiechu po podłodze, a na koniec wybieramy cztery najtrafniej – naszym zdaniem – uzupełnione „dymki”. Jury zastrzega sobie zupełną subiektywność (nie mylić z kunktatorstwem) w wyborze zwycięzców i przyznanie nagród tym, których prace trafią w nasze serca i poczucie humoru!

Konkurs trwa od dzisiaj (sobota, 16 grudnia) do godziny 18.00 w piątek, 22 grudnia. Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Ważne! Biorąc udział w konkursie, zgadzacie się na publikację Waszej twórczości oraz podpisanie Waszych dzieł imieniem i nazwiskiem.

Na zachętę – zdjęcia naszych ślicznych muminkowych nagród.

Już niedługo możesz stać się właścicielem muminkowego kubeczka 🙂
Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
Tematyka, jaką poruszamy w IgiMagu, obejmuje kulturę, sztukę, podróże, kulinaria, lifestyle, technologię i motoryzację. W części magazynowej publikujemy wywiady z ciekawymi ludźmi, dłuższe teksty dotyczące interesujących i niewyeksploatowanych tematów oraz blok poświęcony nauce w ujęciu popularnym. Chcemy tworzyć taki serwis, jaki sami lubimy czytać.
AUTOR

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaprenumeruj newsletter

Melon i Skwarski w Twojej skrzynce pocztowej.
Najciekawsze artykuły Igimag.pl raz na dwa tygodnie.

Zapoznałem(-am) się z treścią polityka prywatności i akcetuję ją.