Święty Mikołaj istnieje i jest bardzo prawdziwy. Sami zobaczcie!

Zawód: Święty Mikołaj
6 minut czytania
41
0
Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
20 grudnia 2017

Najlepszy zawód świata? Święty Mikołaj! Pan Zdzisław Baśnik od lat wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Choć i łza wzruszenia może się pojawić…

Jak zostać zawodowym świętym Mikołajem? Bohater naszego reportażu pokazuje, że potrzeba czegoś więcej niż siwej brody i zażywnego brzuszka.

Uwielbiamy przyglądać się sytuacjom, które sprawiają, że wraca nam wiara w dobro i piękno. Z przyjemnością dzielimy się takimi momentami, które udaje się nam uwiecznić. Pan Zdzisław Baśnik sprawił, że łezka zakręciła się nam w oku. Przygotujcie chusteczki i dajcie ponieść się świątecznemu nastrojowi!

  „Chcemy czy nie chcemy, zawsze będziemy dziećmi” – mówi pan Zdzisław (choć przyznamy szczerze, że my myślimy o Nim „pan Mikołaj”) i trudno odmówić mu racji. Są sytuacje, w których zawsze będziemy czuli się jak szkraby wierzące w świętego Mikołaja. Dla takich chwil warto żyć!  I takich Wam życzymy podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
Tematyka, jaką poruszamy w IgiMagu, obejmuje kulturę, sztukę, podróże, kulinaria, lifestyle, technologię i motoryzację. W części magazynowej publikujemy wywiady z ciekawymi ludźmi, dłuższe teksty dotyczące interesujących i niewyeksploatowanych tematów oraz blok poświęcony nauce w ujęciu popularnym. Chcemy tworzyć taki serwis, jaki sami lubimy czytać.
AUTOR

Polecamy

Zobacz też

Weźże się przytul! Darmowe uściski dla każdego

Ten ruch narodził się na lotnisku. Jego uczestnicy mówią, że miło jest to robić z każdym – cieszą się, gdy naprzeciw nich staje policjant albo siostra zakonna, bo lubią obalać stereotypy. Nigdy nie robią tego dłużej niż ich partner czy partnerka. Wszystko odbywa się za obopólną zgodą, bez żadnych podtekstów i za darmo.
Małgorzata Bożek
Małgorzata Bożek
24 grudnia 2017
CZYTAJ WIĘCEJ
[FM_form id="1"]