KONKURS! Zadaj nam temat, my damy Ci nagrodę!

2 minuty czytania
734
1
Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
21 lutego 2018
rys. Malwina Bienias

Czytelniku! Masz okazję zagonić autorów IgiMaga do roboty: wymyśl temat, uzasadnij, dlaczego warto go podjąć, a my nie tylko napiszemy tekst na zadany temat, ale jeszcze damy Ci fajną książkę w nagrodę!

Często sugerujecie nam w komentarzach, że chcielibyście przeczytać tekst na konkretny temat – postanowiliśmy wykorzystać to upodobanie Czytelników i skorzystać z Waszych pomysłów. Stąd pomysł na ten nieco odwracający tradycyjne role konkurs.

Zadanie jest proste: na adres listy@igimag.pl przesyłacie temat tekstu, który chcielibyście przeczytać na IgiMagu (możecie zaszaleć!) wraz z uzasadnieniem, czemu ten temat warto podjąć. My czytamy Wasze maile, znajdujemy najfajniejsze, najbardziej nieoczywiste i najlepiej uzasadnione pomysły, a następnie zastanawiamy się, kogo nie lubimy na tyle, by go w to wrobić wyznaczamy ochotnika z redakcji, który podejmie wyzwanie i tekst napisze. Dla pięciu osób, które wymyślą nam najfajniejsze zadania, mamy nagrody: fantastyczne książki!

  • Nieznane więzi natury (edycja ilustrowana), Wohlleben Peter
  • Znikająca łyżeczka. Dziwne opowieści chemicznej treści, Kean Sam
  • Czasami kłamię, Feeney Alice
  • Miłość, Karpowicz Ignacy
  • Kolekcja nietypowych zdarzeń, Hanks Tom

Książki, jak widać z powyższego zestawienia, są rozmaite i pod różne czytelnicze gusta – na takież tematy liczymy! Macie czas do końca lutego (to ten miesiąc, który ma tylko 28 dni, więc uściślijmy: do 28 lutego, do północy).

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czytelnicy, do klawiatur! Zadajcie nam temat!

Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
Tematyka, jaką poruszamy w IgiMagu, obejmuje kulturę, sztukę, podróże, kulinaria, lifestyle, technologię i motoryzację. W części magazynowej publikujemy wywiady z ciekawymi ludźmi, dłuższe teksty dotyczące interesujących i niewyeksploatowanych tematów oraz blok poświęcony nauce w ujęciu popularnym. Chcemy tworzyć taki serwis, jaki sami lubimy czytać.
AUTOR

Polecamy

Komentarze

Jedna odpowiedź do “KONKURS! Zadaj nam temat, my damy Ci nagrodę!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też

„W wielu rzeczach związanych z islamem oszukiwałem się”. Rozmowa z Piotrem Ibrahimem Kalwasem

Polski pisarz, kosmopolita i wyznawca islamu, który uważa się za muzułmańskiego liberała, odpowiada na wszystkie “niewygodne” pytania, związane z obawami przed islamem w Europie. Co to jest takija, taharusz i czy wszyscy uchodźcy to dżihadyści?
Edyta Ochmańska
Edyta Ochmańska
19 lutego 2018
CZYTAJ WIĘCEJ

Zaprenumeruj newsletter

Melon i Skwarski w Twojej skrzynce pocztowej.
Najciekawsze artykuły Igimag.pl raz na dwa tygodnie.

Zapoznałem(-am) się z treścią polityka prywatności i akcetuję ją.