KONKURS! Zadaj nam temat, my damy Ci nagrodę!

2 minuty czytania
734
1
Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
21 lutego 2018
rys. Malwina Bienias

Czytelniku! Masz okazję zagonić autorów IgiMaga do roboty: wymyśl temat, uzasadnij, dlaczego warto go podjąć, a my nie tylko napiszemy tekst na zadany temat, ale jeszcze damy Ci fajną książkę w nagrodę!

Często sugerujecie nam w komentarzach, że chcielibyście przeczytać tekst na konkretny temat – postanowiliśmy wykorzystać to upodobanie Czytelników i skorzystać z Waszych pomysłów. Stąd pomysł na ten nieco odwracający tradycyjne role konkurs.

Zadanie jest proste: na adres listy@igimag.pl przesyłacie temat tekstu, który chcielibyście przeczytać na IgiMagu (możecie zaszaleć!) wraz z uzasadnieniem, czemu ten temat warto podjąć. My czytamy Wasze maile, znajdujemy najfajniejsze, najbardziej nieoczywiste i najlepiej uzasadnione pomysły, a następnie zastanawiamy się, kogo nie lubimy na tyle, by go w to wrobić wyznaczamy ochotnika z redakcji, który podejmie wyzwanie i tekst napisze. Dla pięciu osób, które wymyślą nam najfajniejsze zadania, mamy nagrody: fantastyczne książki!

  • Nieznane więzi natury (edycja ilustrowana), Wohlleben Peter
  • Znikająca łyżeczka. Dziwne opowieści chemicznej treści, Kean Sam
  • Czasami kłamię, Feeney Alice
  • Miłość, Karpowicz Ignacy
  • Kolekcja nietypowych zdarzeń, Hanks Tom

Książki, jak widać z powyższego zestawienia, są rozmaite i pod różne czytelnicze gusta – na takież tematy liczymy! Macie czas do końca lutego (to ten miesiąc, który ma tylko 28 dni, więc uściślijmy: do 28 lutego, do północy).

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czytelnicy, do klawiatur! Zadajcie nam temat!

Igimag_redakcja
Igimag_redakcja
Tematyka, jaką poruszamy w IgiMagu, obejmuje kulturę, sztukę, podróże, kulinaria, lifestyle, technologię i motoryzację. W części magazynowej publikujemy wywiady z ciekawymi ludźmi, dłuższe teksty dotyczące interesujących i niewyeksploatowanych tematów oraz blok poświęcony nauce w ujęciu popularnym. Chcemy tworzyć taki serwis, jaki sami lubimy czytać.
AUTOR

Polecamy

Zobacz też

„W wielu rzeczach związanych z islamem oszukiwałem się”. Rozmowa z Piotrem Ibrahimem Kalwasem

Polski pisarz, kosmopolita i wyznawca islamu, który uważa się za muzułmańskiego liberała, odpowiada na wszystkie “niewygodne” pytania, związane z obawami przed islamem w Europie. Co to jest takija, taharusz i czy wszyscy uchodźcy to dżihadyści?
Edyta Ochmańska
Edyta Ochmańska
19 lutego 2018
CZYTAJ WIĘCEJ
[FM_form id="1"]