A może to ty zdobędziesz pracę marzeń na lato? Spróbuj!

5 minut czytania
464
0
Emilia Grim
Emilia Grim
9 maja 2018

Odsłuchaj

Voiced by Amazon Polly

Dzięki linii lotniczej WOW Air można spełnić swoje marzenia o pracy, która daje nie tylko satysfakcję i przyjemność, ale też niezłą pensję. I choć zwycięzca organizowanego właśnie konkursu będzie zatrudniony tylko przez trzy miesiące, czeka go sporo frajdy.

Do 14 maja 2018 roku można składać aplikacje na oferowane przez WOW Air stanowisko. Praca jest wyjątkowo przyjemna – głównym zadaniem zwycięzcy będzie eksplorowanie i opisywanie (oraz filmowanie i fotografowanie) najciekawszych miejsc z siatki przelotów islandzkiego przewoźnika. Najpierw jednak trzeba będzie spakować dużą walizkę i przeprowadzić się do bazy całej operacji – mieszkania w Reykjaviku. To właśnie z Islandii pracowity podróżnik będzie rozpoczynał swoje lotnicze wypady. Co więcej, nie trzeba będzie podróżować i pracować samotnie. Zwycięzca może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą – oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów, a wręcz z bonusami!

Przewodnicy WOW wykonają 8 podróży do losowych miejsc, w które lata WOW Air z Islandii. Każda podróż potrwa od dwóch do czterech dni. Szczęśliwcy odbędą też co najmniej cztery podróże po Islandii. Zadanie potrwa przez dziesięć tygodni lata 2018 roku. Chyba warto spróbować!

Aplikować mogą wszystkie pełnoletnie osoby, które mają konto na Facebooku i sprawnie posługują się językiem angielskim w mowie i piśmie. . Zadanie rekrutacyjne polega na nakręceniu trwającego od 60 sekund do dwóch minut filmu o swoim rodzinnym mieście (lub mieście, w którym aktualnie dłużej się przebywa). Potem film trzeba opublikować w serwisie YouTube (nie musi to być film publiczny) i wypełnić krótki formularz aplikacyjny. Proces rekrutacji będzie szybki – decyzję WOW Air poznamy już 18 maja 2018 roku, a praca rozpocznie się już od czerwca.

Wybraniec losu otrzyma nie tylko darmowe przeloty i zakwaterowanie we wszystkich miejscach. Opłacone zostaną również jego aktywności, dodatkowe rozrywki i rachunki z restauracji. No i wisienka na torcie – bardzo godziwe wynagrodzenie w wysokości 405 tysięcy islandzkich koron (około 14 tysięcy złotych) nie tylko dla zwycięzcy, ale także dla jego osoby towarzyszącej! Brzmi świetnie, konkurencja jednak spora – co widać po umieszczonych na You Tube filmach. Można zatem pooglądać cudze zmagania lub spróbować swoich sił. A może się uda?

Emilia Grim
Emilia Grim
Mieszka i pracuje tam, gdzie aktualnie ją poniesie. Blogerka i fotograf-amator. Pisze o filmach, książkach i serialach dla portalu gazeta.pl, współpracuje też z serwisami podróżniczymi. W wolnych chwilach szuka tanich biletów lotniczych, gotuje i dużo czyta.
AUTOR

Polecamy