Motyka i Słońce

5 minut czytania
296
0
IgiVideo
IgiVideo
21 listopada 2018

Odsłuchaj

Ogród otwarty dla każdego. Taki, w którym każdy może zasadzić marchewkę. Powstał na warszawskim Osiedlu Jazdów z myślą o pszczołach i ludziach. Wykorzystywane w nim są ekologiczne metody upraw, a uprawiane rośliny są tak dobierane, aby były korzystne dla pszczół i innych owadów zapylających.

 

Motyka i Słońce

Pamiętajcie o ogrodach, szczególnie w listopadzie…A to ogród otwarty dla każdego. Taki, w którym każdy może zasadzić marchewkę. Powstał na warszawskim Osiedlu Jazdów z myślą o pszczołach i ludziach. Wykorzystywane w nim są ekologiczne metody upraw, a uprawiane rośliny są tak dobierane, aby były korzystne dla pszczół i innych owadów zapylających. Dla Ładne.to OPA filmsPodziękowania: Maciej Łepkowski, Motyka i Słońce, Bujna Warszawa

Opublikowany przez IgiMag Środa, 21 listopada 2018

Dla Igimag.pl OPA!Films
Podziękowania: Maciej Łepkowski, Motyka i słońce, Bujna WarszawaIgiVideo
IgiVideo
Każda historia może być ciekawa, każdy temat atrakcyjny wizualnie, każdy człowiek interesujący. Dla nas istotny jest tylko jeden wspólny mianownik – wszystko, co robimy, ma być ładne i inspirujące. Współpracujemy z doświadczonym twórcami – i to widać. Wierzymy w dobre treści. Ładnie podane, bez zbędnych dodatków, takie które wywołują emocje i którymi chcesz się podzielić.
AUTOR

Polecamy

[FM_form id="1"]
Skup antyków Warszawa