Ladom

5 minut czytania
790
0
IgiVideo
IgiVideo
16 grudnia 2018

Mały domek na warszawskim osiedlu Jazdów spełnia wiele ról – jest siedzibą konglomeratu Lado ABC, miejscem koncertów, wystaw i spotkań artystycznych i towarzyskich, salą prób, w której powstają nowe projekty, i swego rodzaju audioteką. Domek zrzesza ludzi sztuki, kultury, osoby otwarte na dialog i poszukujące swego miejsca na ziemi przez sztukę.

Ladom znajduje się w miejscu historycznym. Stanowi wspieraną przez miasto inicjatywę, która pozwoli ocalić od zapomnienia zarówno domek, jak i całe osiedle Jazdów, dając możliwość stworzenia nowej historii domków fińskich, które powstały w 1945 roku jako tymczasowe mieszkania dla pracowników Biura Odbudowy Stolicy.

 

Ladom

Mały domek na warszawskim osiedlu Jazdów spełnia wiele ról – jest siedzibą konglomeratu Lado ABC, miejscem koncertów, wystaw i spotkań artystycznych i towarzyskich, salą prób, w której powstają nowe projekty, i swego rodzaju audioteką. Domek zrzesza ludzi sztuki, kultury, osoby otwarte na dialog i poszukujące swego miejsca na ziemi przez sztukę.Ladom znajduje się w miejscu historycznym. Stanowi wspieraną przez miasto inicjatywę, która pozwoli ocalić od zapomnienia zarówno domek, jak i całe osiedle Jazdów, dając możliwość stworzenia nowej historii domków fińskich, które powstały w 1945 roku jako tymczasowe mieszkania dla pracowników Biura Odbudowy Stolicy. Dla Ładne.to OPA filmsPaweł Szamburski / Lado ABC

Opublikowany przez IgiMag Wtorek, 27 listopada 2018

Dla Igimag.pl OPA!Films
Dla Igimag.pl OPA!Films Paweł Szamburski / LadoABC
IgiVideo
IgiVideo
Każda historia może być ciekawa, każdy temat atrakcyjny wizualnie, każdy człowiek interesujący. Dla nas istotny jest tylko jeden wspólny mianownik – wszystko, co robimy, ma być ładne i inspirujące. Współpracujemy z doświadczonym twórcami – i to widać. Wierzymy w dobre treści. Ładnie podane, bez zbędnych dodatków, takie które wywołują emocje i którymi chcesz się podzielić.
AUTOR

Polecamy

[FM_form id="1"]
Skup antyków Warszawa