Ladom

5 minut czytania
665
0
Ładne.to
Ładne.to
16 grudnia 2018

Mały domek na warszawskim osiedlu Jazdów spełnia wiele ról – jest siedzibą konglomeratu Lado ABC, miejscem koncertów, wystaw i spotkań artystycznych i towarzyskich, salą prób, w której powstają nowe projekty, i swego rodzaju audioteką. Domek zrzesza ludzi sztuki, kultury, osoby otwarte na dialog i poszukujące swego miejsca na ziemi przez sztukę.

Ladom znajduje się w miejscu historycznym. Stanowi wspieraną przez miasto inicjatywę, która pozwoli ocalić od zapomnienia zarówno domek, jak i całe osiedle Jazdów, dając możliwość stworzenia nowej historii domków fińskich, które powstały w 1945 roku jako tymczasowe mieszkania dla pracowników Biura Odbudowy Stolicy.

 

Dla Ładne.to OPA!Films
Dla ładne.to OPA!Films Paweł Szamburski / LadoABC
Ładne.to
Ładne.to
Każda historia może być ciekawa, każdy temat atrakcyjny wizualnie, każdy człowiek interesujący. Dla nas istotny jest tylko jeden wspólny mianownik – wszystko, co robimy, ma być ładne i inspirujące. Współpracujemy z doświadczonym twórcami – i to widać. Wierzymy w dobre treści. Ładnie podane, bez zbędnych dodatków, takie które wywołują emocje i którymi chcesz się podzielić.
AUTOR

Polecamy

Komentarze