Vegan Ramen

1 minuta czytania
394
0
IgiVideo
IgiVideo
7 lutego 2019

Odsłuchaj

Vegan Ramen to wegański rosół (według wielu najlepszy na świecie) i totalny fenomen – miejsce, które błyskawicznie zapisało się na kulinarnej mapie Warszawy. Mimo że jest małe, często na stolik trzeba czekać w długiej kolejce, a w menu są wciąż te same cztery zupy z niewielkimi sezonowymi modyfikacjami. A może właśnie dlatego.

Vegan Ramen

Vegan Ramen to wegański rosół (według wielu najlepszy na świecie) i totalny fenomen – miejsce, które błyskawicznie zapisało się na kulinarnej mapie Warszawy. Mimo że jest małe, często na stolik trzeba czekać w długiej kolejce, a w menu są wciąż te same cztery zupy z niewielkimi sezonowymi modyfikacjami. A może właśnie dlatego.Wystąpili: Maja Święcicka, Basia Welento, Krzysiek Lesicki, VEGAN RAMEN SHOPRealizacja dla Igimag.pl – OPA films

Opublikowany przez IgiMag Czwartek, 7 lutego 2019

Dla IgiMag.pl OPA!Films
Wystąpili: Maja Święcicka, Basia Welento, Krzysiek Lesicki
IgiVideo
IgiVideo
Każda historia może być ciekawa, każdy temat atrakcyjny wizualnie, każdy człowiek interesujący. Dla nas istotny jest tylko jeden wspólny mianownik – wszystko, co robimy, ma być ładne i inspirujące. Współpracujemy z doświadczonym twórcami – i to widać. Wierzymy w dobre treści. Ładnie podane, bez zbędnych dodatków, takie które wywołują emocje i którymi chcesz się podzielić.
AUTOR

Polecamy

[FM_form id="1"]
Skup antyków Warszawa